Ваше замовлення викупимо приймемо на складі перевіримо  об'єднаємо покупки зберемо в посилку відправимо до вас

   Ласкаво просимо на сторінку оформлення замовлення товарів із зарубіжних інтернет-магазинів у сервісі VOOGEL!

   Ми робимо все можливе, щоб ваш досвід покупок став простим, швидким і надійним. Здійснюємо викуп за заявкою, дбайливо збираємо посилки й оформляємо їхнє відправлення в Україну або будь-яку іншу країну світу.  Тут ви можете залишити заявку на купівлю та доставку товарів з онлайн-магазинів Німеччини, деяких Європейських та інших магазинів світу, здатних здійснити доставку на нашу німецьку адресу.

   Скористайтеся єдиною формою для оформлення замовлень, просто, без реєстрації, наданих даних буде достатньо для початку роботи.

   Форма створена так, щоб ви могли за одне заповнення додати до 6-ти товарів одночасно. Це економить ваш час і спрощує процес покупок, просто заповніть уважно поля і натисніть кнопку “Надіслати”. Все інше ми зробимо і організуємо самі. Вам не доведеться турбуватися  реєстраціями в магазинах, платіжними нюансами та контактами з продавцем, довірте рутинну роботу нам. 

Контактні дані

Замовлення №1

Замовлення №2

Замовлення №3

Замовлення №4

Замовлення №5

Замовлення №6

Адреса доставки

Наш головний принцип:

персональна робота з кожним замовником

   Розуміємо, що у вас можуть бути особисті вимоги та побажання, тому готові зробити все можливе, щоб ваше замовлення товарів із зарубіжних інтернет-магазинів було опрацьовано з особливою увагою і відповідно до ваших потреб. Усі деталі можливо буде обговорити і за потреби внести коригування. Оформляйте просто зараз і переконайтеся в найкращому сервісі. VOOGEL - ваш надійний партнер для онлайн-шопінгу в найкращих інтернет-магазинах!

Замовлення товарів із зарубіжних інтернет-магазинів

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!