ПРО НАС ДЛЯ ВАС з 2013 року! VOOGEL -  це пташка,  що полюбляє свободу!

VOOGEL [Фогель] – ваш надійний посередник для покупок в онлайн-магазинах Німеччини , Європи  і частково в інших країнах світу, працюємо з 2013 року. Ми пропонуємо унікальний індивідуальний підхід та обслуговування кожному клієнту. І саме тому в нас немає реєстрації на сайті; вся робота відбувається через особисте спілкування в месенджерах після оформлення замовлення. Ми розуміємо, що в будь-якій справі є свої нюанси, тому даємо вам можливість швидко і просто скористатися шопінгом у зарубіжних онлайн-магазинах.

У нашому каталозі зібрані сотні найкращих брендових і мультибрендових магазинів з оригінальними товарами і відмінною якістю. Це лише початковий список, і якщо вас цікавить інший німецький магазин, не соромтеся звертатися і ставити запитання – можливо, ми зможемо допомогти з вашою покупкою.

Ми здійснюємо самостійний викуп товарів за вашим запитом і приймаємо їх на нашій адресі в Німеччині. Можемо об’єднувати ваші покупки в одне відправлення або, навпаки, розділяти їх на кілька, залежно від ваших потреб, і відправити їх за вказаною вами адресою. Ми перевіряємо товари та надаємо додаткові опції, які допомагають вам економити нерви та гроші, полегшуючи процес покупок.

Надаємо допомогу з шопінгом як українцям, які перебувають в Україні, так і покупцям з Європи та інших розвинених країн. Ми відправляємо посилки в Україну і також пересилаємо клієнтам по Німеччині, Європі та інших державах, використовуючи найкращих поштових операторів. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте доступ до широкого вибору товарів і високоякісного обслуговування. Ми консультуємо, ділимося своєю думкою і надаємо посильну допомогу – наша мета бути корисними особисто. Якщо вам потрібна саме людська допомога персонального шопера, ласкаво просимо, купуйте з нами.

Відтворити відео
Відтворити відео

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!