Митні збори і ліміти для безмитного ввезення поштових відправлень різних країн

Часто клієнти не враховують митні збори і ліміти в різних країнах при відправленні посилок. Через податки на посилки нерідко виникає ситуація, коли одержувачу доводиться доплачувати, і сума доплати може перевищувати вартість посилки. Щоб передбачити таку ситуацію, необхідно знати, як формуються мита в різних країнах.

Mitni zbori i limity Митні збори і ліміти для безмитного ввезення поштових відправлень різних країн

Як митниця оцінює вартість посилки

Митними зборами можуть обкладатися не лише покупки з онлайн-магазинів, а й приватні відправлення. Але розміри мит на посилки з-за кордону не завжди однакові: для «подарунків» вони зазвичай менше. Що вважається «подарунком»:

  • в супровідних документах вміст посилки вказано як «подарунок»;
  • адресат отримує поштове відправлення від приватної особи, а не від організації;
  • на посилці стоїть позначка «для особистого використання»;
  • вказано, що доставка посилки проводиться до святкової дати (день народження, Новий рік, Різдво чи інше свято).

Головна умова безмитного ввезення товарів – не перевищити митний ліміт. Якщо заявлена ​​вартість посилки його перевищує, одержувачу доведеться сплатити митний збір. Існує поріг безмитного ввезення для товарів, але у кожної країни митні норми на посилки різні. Загальноприйнятими є два способи визначення розміру податку на посилки з-за кордону:

  • FOB;
  • CIF.

Метод FOB

Мита на посилки у 2020 році за методом FOB використовується в США, Білорусі. Розмір мита розраховується тільки на підставі ціни товарів, що ввозяться, зазначеної в інвойсі на покупку. Якщо інвойсу немає, вартість товарів береться відповідно до аналогічних виробів в країні відправлення. Як митниця перевіряє вартість посилки, якщо сума вказана, але вона явно занижена? В цьому випадку митники можуть самостійно коригувати ціну.

Метод CIF

Визначення мита пересилаються товари при митному оформленні CIF: підсумовується їх ціна, страховка, вартість доставки (Україна, країни ЄС).

Митні збори в Україні

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір в Україні
Від 0 до 60% суми CIF. Із середнім значенням 10%. Податок з продажу — 20% від суми CIF та мита.

Митні ліміти в Україні. Поріг для безмитного ввезення
Посилки зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки та страхування) до 150EUR (≈165 USD) звільнені від сплати мита та податку з продажу.

Митний союз

Посилки, відправлені всередині Митного союзу Євразійського економічного союзу (МС ЄАЕС) не обкладаються будь-якими зборами, податками або акцизами.

Митні збори в Польщі

Польща є членом європейського союзу, при відправленні з країн-учасниць союзу посилки не обкладаються будь-якими податками та митами.
Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір у Польщі
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).
Податок з продажу – 23% від суми CIF та мит.

Митні ліміти у Польщі. Поріг для безмитного ввезення
Посилки зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки та страхування) до 22EUR (≈23.4USD) не оподатковується ні митом, ні податком з продажу.
Посилки зі значенням FOB до 150EUR (≈159.5USD) не оподатковується митом, але оподатковується з продажу. Посилки зі значенням вище цього значення оподатковується і митом і податком з продажу.

Митні збори в Білорусі

Білорусь є членом Митного союзу ЄАЕС, при відправленні з країн-учасниць співтовариства посилки не обкладаються будь-якими податками та митами. Метод оцінки CIF (вартість + страхування).

Митний збір у Білорусі

Від 0 до 100% суми CIF. Зі середньому значенням 7,8%.
Особистий імпорт, CIF більше 200EUR (≈226,72USD) та/або вага більше 31 кг (за календарний місяць), обкладається єдиним податком у розмірі 30%, але не менше ніж 4€/кг.
Норма одного поштового відправлення – 22EUR (≈24,95USD) та/або не більше 10 кг.
Крім цього, стягується додатковий збір 5€ за митне оформлення посилки.

Податок з продажу — 20% від суми CIF та мита.

Митні ліміти у Білорусі. Поріг для безмитного ввезення
Особистий імпорт, CIF менше 200EUR (≈226,72USD) та вага менше 31 кг (за календарний місяць) не оподатковується ні митами ні ПДВ. Максимальна вага однієї посилки – до 10 кг.
Пересилання товарів для особистого користування через державний кордон Росії з Білоруссю та Казахстаном здійснюється без застосування норм оподаткування.

Митні збори в Вірменії

Вірменія є членом Митного союзу ЄАЕС. При відправленні з країн-учасниць спільноти посилки митний збір у Вірменії не передбачено.

Митні ліміти Вірменії. Поріг для безмитного ввезення

  • 0%, якщо загальна вага товарів, що перевозяться протягом місяця, не перевищує 30 кг, а митна вартість не перевищує 200000AMD (≈417.2USD);
  • 22.5 %, якщо загальна вага товарів, що перевозяться протягом місяця, не перевищує 30 кг, а митна вартість перевищує 200000AMD (≈417.2USD), але не перевищує суму в драмах, еквівалентну 1000EUR (≈1063.4USD);
  • 30 % якщо загальна вага товарів, що перевозяться протягом місяця, перевищує 30 кг, а митна вартість перевищує суму в драмах, еквівалентну 1000EUR (≈1063.4USD).

Митні збори в Казахстані

Казахстан є членом Митного союзу ЄАЕС, під час відправлення з країн-учасниць спільноти посилки не обкладаються будь-якими податками та митами.

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір у Казахстані

Від 0 до 100% суми CIF. Зі середньому значенням 7,8%.
Особистий імпорт, CIF більше 1000EUR (≈1063.4USD) та/або вага більше 31 кг (за календарний місяць), оподатковується єдиним податком у розмірі 30%, але не менше ніж 4€/кг.

Податок з продажу — 12% від суми CIF та мит.

Митні ліміти у Казахстані. Поріг для безмитного ввезення
Особистий імпорт, CIF менше 1000EUR (≈1063.4USD) та вага менше 31 кг (за календарний місяць) не оподатковується ні митами, ні ПДВ.

Колишній СРСР

Митні збори в Азербайджані

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка)

Митний збір в Азербайджані

Від 0 до 15%. Із середнім значенням 12,65%

Податок з продажу -18% від суми CIF.

Митні ліміти в  Азербайджані. Поріг для безмитного ввезення
Посилки зі значенням CIF до USD 300$ звільнені від сплати мита та податку з продажу.
Митами не обкладається одна посилка на місяць зі значенням CIF до USD 300$.Ліміт 300 доларів використовується один раз на місяць.
Якщо, наприклад, цього місяця однією фізичною особою було замовлено посилку вартістю 20 доларів, то ліміт на його ім’я вважається вичерпаним, таким чином, одержувач може замовити лише одну посилку на місяць, вартість якої не перевищуватиме 300 доларів, а не кілька посилок , загальна вартість яких не перевищуватиме 300 доларів.

Митні збори в Грузії

Якоїсь чіткої інформації в мережі немає, сайт митниці вкрай неінформативний, на інших ресурсах інформація суперечлива і не викликає довіри. Якщо у вас є точні дані щодо митних правил, напишіть нам і ми внесемо їх на сайт.

Митні збори в Молдові

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір у Молдові

Немає інформації про розміри мит.

Митні ліміти в Молдові | Поріг для безмитного ввезення
Посилки зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки та страхування) до 300EUR (≈319.0USD) звільнено від сплати будь-яких зборів.

Європейський Союз

Поштові відправлення між країнами-членами Європейського Союзу не оподатковуються будь-якими податками чи митом незалежно від кількості, вартості чи категорії товару.При надходженні поштового відправлення з країни, яка не є членом ЄС, поріг безмитного ввезення становить для більшості країн, що входять до Європейського Союзу, – 22 євро. Однак поширюється він не на всі товари, виняток становлять: алкогольна та тютюнова продукція, парфуми, туалетна вода.

Митні збори в Австрії

Австрія є членом європейського союзу, при відправленні з країн-учасниць союзу посилки не обкладаються будь-якими податками та митами.

Метод оцінки FOB означає те, що сума платежу обчислюється лише від вартості товару, що ввозиться.

Митний збір в Австрії
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок з продажу – 20% від суми FOB.

Митні ліміти в Австрії

Поріг для ввезення без податків 0 EUR

Митні збори в Бельгії

Бельгія є членом європейського союзу, при відправленні з країн-учасниць союзу посилки не обкладаються будь-якими податками та митами.

Метод оцінки FOB означає те, що сума платежу обчислюється лише від вартості товару, що ввозиться.

Митний збір у Бельгії
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок з продажу – 21% від суми FOB.

Митні ліміти у Бельгії

Поріг для ввезення без податків 0 EUR

Митні збори в Болгарії

Болгарія є членом європейського союзу, під час відправлення з країн-учасниць союзу посилки не обкладаються будь-якими податками та митами.

Метод оцінки FOB означає те, що сума платежу обчислюється лише від вартості товару, що ввозиться.

Митний збір у Болгарії
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок з продажу – 20% від суми FOB.

Митні ліміти у Болгарії. Поріг для безмитного ввезення
Посилки зі значенням FOB до 30BGN (≈16.3USD) не оподатковується ні митом, ні податком з продажу.Посилки зі значенням FOB до 150EUR (≈159.5USD) не оподатковується митом, але оподатковується з продажу. Посилки зі значенням вище цього значення оподатковується і митом і податком з продажу.

Митні збори в Угорщині

Угорщина є членом європейського союзу, під час відправлення з країн-учасниць союзу посилки не обкладаються будь-якими податками та митами.

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір в Угорщині
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок з продажу — 27% від суми CIF та мита.

Митні ліміти в Угорщині

Поріг для ввезення без податків 0 EUR

Митні збори у Великій Британії

Великобританія є членом європейського союзу, при відправленні з країн-учасниць союзу посилки не обкладаються будь-якими податками та митами.

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір у Великій Британії
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок з продажу — 20% від суми CIF та мита.

Митні ліміти у Великій Британії. Поріг для безмитного ввезення
Посилки зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки та страхування) до 15GBP (≈18.7USD) не оподатковується ні митом, ні податком з продажу.Посилки зі значенням FOB до 135GBP (≈168.7USD) або з розрахунковим митом до 9GBP (≈11.2USD) не оподатковується митом, але оподатковується з продажу. Посилки зі значенням вище цього значення оподатковується і митом і податком з продажу.

Митні збори в Греції

Греція є членом європейського союзу, під час відправлення з країн-учасниць союзу посилки не обкладаються будь-якими податками та митами.

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір у Греції
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок із продажу — 23% від суми CIF.

Митні ліміти у Греції. Поріг для безмитного ввезення
Посилки зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки та страхування) до 22EUR (≈23.4USD) не оподатковується ні митом, ні податком з продажу.Посилки зі значенням FOB до 150EUR (≈159.5USD) не оподатковується митом, але оподатковується з продажу. Посилки зі значенням вище цього значення оподатковується і митом і податком з продажу.

Митні збори в Німеччині

Німеччина є членом Європейського Союзу, під час відправлення з країн-учасниць Союзу посилки не обкладаються будь-якими податками та митами.

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір у Німеччині
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок із продажу — 19% від суми CIF.

Митні ліміти у Німеччині

Поріг для ввезення без податків 0 EUR

Митні збори в Данії

Данія є членом Європейського Союзу, під час відправлення з країн-учасниць Союзу посилки не обкладаються будь-якими податками та митами.

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір у Данії
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок з продажу — 25% від суми CIF та мита.

Митні ліміти у Данії. Поріг для безмитного ввезення
Посилки зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки та страхування) до 80DKK (≈11.4USD) не оподатковується ні митом, ні податком з продажу.Посилки зі значенням FOB до 1150DKK (≈164.4USD) не оподатковується митом, але оподатковується з продажу. Посилки зі значенням вище цього значення оподатковується і митом і податком з продажу.

Митні збори в Італії

Італія є членом європейського союзу, під час відправлення з країн-учасниць союзу посилки не обкладаються будь-якими податками та митами.

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір в Італії
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок із продажу — 22% від суми CIF.

Митні ліміти в ІталіїПоріг для ввезення без податків 0 EURМитні збори в ІрландіїІрландія є членом європейського союзу, при відправленні з країн-учасниць союзу посилки не обкладаються будь-якими податками та митами.

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір в Ірландії
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок із продажу — 23% від суми CIF.

Митні ліміти у Ірландії. Поріг для безмитного ввезення
Посилки зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки та страхування) до 22EUR (≈23.4USD) не оподатковується ні митом, ні податком з продажу.Посилки зі значенням FOB до 150EUR (≈159.5USD) не оподатковується митом, але оподатковується з продажу. Посилки зі значенням вище цього значення оподатковується і митом і податком з продажу.

Митні збори в Іспанії

Іспанія є членом європейського союзу, при відправленні з країн-учасниць союзу посилки не обкладаються будь-яким податками та митами.

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір в Іспанії
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок із продажу — 21% від суми CIF.

Митні ліміти в Іспанії

Поріг для ввезення без податків 0 EUR

Митні збори на Кіпрі

Кіпр є членом європейського союзу, при відправленні з країн-учасниць союзу посилки не обкладаються будь-якими податками та митами.Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір на Кіпрі
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок із продажу — 18% від суми CIF.

Митні ліміти на Кіпрі. Поріг для безмитного ввезення
Посилки зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки та страхування) до 22EUR (≈23.4USD) не оподатковується ні митом, ні податком з продажу.Посилки зі значенням FOB до 150EUR (≈159.5USD) не оподатковується митом, але оподатковується з продажу. Посилки зі значенням вище цього значення оподатковується і митом і податком з продажу.

Митні збори в Люксембурзі

Люксембург є членом європейського союзу, при відправленні з країн-учасниць союзу посилки не обкладаються будь-яким податками та митами.

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір у Люксембурзі
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок із продажу — 21% від суми CIF.

Митні ліміти в Люксембурзі

Поріг для ввезення без податків 0 EUR

Митні збори в Латвії

Латвія є членом європейського союзу, при відправленні з країн-учасниць союзу посилки не обкладаються будь-якими податками та митами.

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір у Латвії
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок із продажу — 21% від суми CIF.

Митні ліміти у Латвії

Поріг для ввезення без податків 0 EUR

Митні збори в Литві

Литва є членом європейського союзу, при відправленні з країн-учасниць союзу посилки не обкладаються будь-якими податками та митами.

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір у Литві
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок із продажу — 21% від суми CIF.

Митні ліміти у Литві. Поріг для безмитного ввезення
Посилки зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки та страхування) до 22EUR (≈23.4USD) не оподатковується ні митом, ні податком з продажу.Посилки зі значенням FOB до 150EUR (≈159.5USD) не оподатковується митом, але оподатковується з продажу. Посилки зі значенням вище цього значення оподатковується і митом і податком з продажу.

Митні збори на Мальті

Мальта є членом європейського союзу, при відправленні з країн-учасниць союзу посилки не обкладаються будь-яким податками та митами.

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір на Мальті
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок із продажу — 18% від суми CIF.

Митні ліміти на Мальті. Поріг для безмитного ввезення
Посилки зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки та страхування) до 22EUR (≈23.4USD) не оподатковується ні митом, ні податком з продажу.Посилки зі значенням FOB до 150EUR (≈159.5USD) не оподатковується митом, але оподатковується з продажу. Посилки зі значенням вище цього значення оподатковується і митом і податком з продажу.

Митні збори в Нідерландах

Нідерланди є членом європейського союзу, під час відправлення з країн-учасниць союзу посилки не обкладаються будь-якими податками та митами.

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір у Нідерландах
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок з продажу — 21% від суми CIF та мита.

Митні ліміти у Нідерландах. Поріг для безмитного ввезення
Посилки зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки та страхування) до 22EUR (≈23.4USD) не оподатковується ні митом, ні податком з продажу.Посилки зі значенням FOB до 150EUR (≈159.5USD) не оподатковується митом, але оподатковується з продажу. Посилки зі значенням вище цього значення оподатковується і митом і податком з продажу.

Митні збори в Португалії

Португалія є членом Європейського Союзу, під час відправлення з країн-учасниць Союзу посилки не обкладаються будь-яким податками і митами.

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір у Португалії
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок з продажу — 23% від суми CIF та мита.

Митні ліміти у Португалії

Поріг для ввезення без податків 0 EUR

Митні збори в Румунії

Румунія є членом Європейського Союзу, під час відправлення з країн-учасниць союзу посилки не оподатковуються жодними податками та митами.

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір у Румунії
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги). Податок з продажу — 24% від суми CIF та мита.

Митні ліміти в Румунії

Поріг для ввезення без податків 0 EUR

Митні збори у Словенії

Словенія є членом Європейського Союзу, під час відправлення з країн-учасниць Союзу посилки не обкладаються будь-якими податками та митами.

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір у Словенії
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок з продажу — 22% від суми CIF та мита.

Митні ліміти у Словенії

Поріг для ввезення без податків 0 EUR

Митні збори у Словаччині

Словаччина є членом Європейського Союзу, під час відправлення з країн-учасниць Союзу посилки не обкладаються будь-якими податками та митами.

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір у Словаччині
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок з продажу — 20% від суми CIF та мита.

Митні ліміти у Словаччині

Поріг для ввезення без податків 0 EUR

Митні збори у Франції

Франція є членом європейського союзу, під час відправлення з країн-учасниць союзу посилки не обкладаються будь-якими податками та митами.

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір у Франції
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митом (наприклад книги).Податок з продажу — 20% від суми CIF та мита.

Митні ліміти у Франції

Поріг для ввезення без податків 0 EUR

Митні збори у Фінляндії

Фінлядія є членом Європейського Союзу, під час відправлення з країн-учасниць Союзу посилки не обкладаються будь-якими податками та митами.

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір у Фінляндії
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок з продажу — 24% від суми CIF та мита.

Митні ліміти у Фінляндії

Поріг для ввезення без податків 0 EUR

Митні збори в Хорватії

Хорватія є членом європейського союзу, при відправленні з країн-учасниць союзу посилки не обкладаються будь-якими податками та митами.

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір у Хорватії
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок з продажу — 25% від суми CIF та мита.

Митні ліміти у Хорватії

Поріг для ввезення без податків 0 EUR

Митні збори в Чехії

Чехія є членом європейського союзу, при відправленні з країн-учасниць союзу посилки не обкладаються будь-якими податками та митами.

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір у Чехії
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок з продажу — 21% від суми CIF та мита.

Митні ліміти у Чехії. Поріг для безмитного ввезення
Посилки зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки та страхування) до 22EUR (≈23.4USD) не оподатковується ні митом, ні податком з продажу.Посилки зі значенням FOB до 150EUR (≈159.5USD) не оподатковується митом, але оподатковується з продажу. Посилки зі значенням вище цього значення оподатковується і митом і податком з продажу.

Митні збори у Швеції

Швеція є членом європейського союзу, при відправленні з країн-учасниць союзу посилки не обкладаються будь-якими податками та митами.

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір у Швеції
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок з продажу — 25% від суми CIF та мита.

Митні ліміти у Швеції. Поріг для безмитного ввезення
Посилки зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки та страхування) до 1400SEK (≈152.0USD) не оподатковується митом. Податок з продажу сплачується у будь-якому разі.

Митні збори в Естонії

Естонія є членом європейського союзу, при відправленні з країн-учасниць союзу посилки не обкладаються будь-якими податками та митами.

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір в Естонії
Від 0 до 17%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад книги).Податок з продажу — 21% від суми CIF та мита.

Митні ліміти в Естонії

Поріг для ввезення без податків 0 EUR

Австралія, країни Азії Близького Сходу

Митні збори в Австралії

Метод оцінки FOB означає те, що сума платежу обчислюється лише від вартості товару, що ввозиться.

Митний збір в Австралії
Від 0 до 10%. Деякі товари не підлягають оподаткуванню митами (наприклад ноутбуки та інші електронні вироби).Податок з продажу – 10% від суми FOB.

Митні ліміти в Австралії. Поріг для безмитного ввезення
Посилки зі значенням FOB до 1000AUD (≈738.6USD) не оподатковується ні митом, ні податком з продажу.Митні збори у В’єтнаміМетод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір у В’єтнамі

Немає інформації про розмір мита.Податок з продажу — 10% від суми CIF та мита.

Митні ліміти у В’єтнамі. Поріг для безмитного ввезення
Посилки зі значенням CIF (вартість + страхування + доставка) до 1000000VND (≈44.4USD) звільнені від сплати мита та податку з продажу.

Митні збори в Ізраїлі

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір в Ізраїлі
Немає інформації про розміри мит.Податок з продажу — 17% від суми CIF та мита.

Митні ліміти ціна в Ізраїль | Поріг для безмитного ввезення
Посилки зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки та страхування) до 75US$ звільнено від сплати будь-яких зборів.Посилки зі значенням FOB до 500US$ не обкладаються митом, але оподатковуються з продажу.

Митні збори в ОАЕ

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір в ОАЕ
Від 0 до 100% суми CIF. Із середнім значенням 4,61%. Деякі товари можуть бути імпортовані безмитно (наприклад, ноутбуки та інші електронні продукти).Податок з продажів – Немає податку з продажу.

Митні ліміти в ОАЕ. Поріг для безмитного ввезення
Посилки зі значенням CIF (вартість + страхування + доставка) до 1000AED (≈272.3USD) звільнені від сплати мит.Митні збори в КитаїМетод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір у Китаї

Від 0 до 100% суми CIF. Із середнім значенням 12,47%.Податок з продажу — 17% від суми CIF та мита.

Митні ліміти у Китаї. Поріг для безмитного ввезення
Якщо до сплати (митниця + податок з продажу) менше 50CNY (≈7.3USD) то посилка пропускається без сплати будь-яких мит або податків.

Митні збори в Індонезії

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір в Індонезії
Від 0 до 40% суми CIF. Із середнім значенням 10,89%.Податок з продажу — від 0 до 10% від суми CIF та мит.

Митні ліміти в Індонезії. Поріг для безмитного ввезення
Посилки зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки та страхування) до 50US$ звільнені від сплати мит. Податок з продажу сплачується у будь-якому разі.

Північна, Південна, Центральна Америка

Митні збори в Бразилії

Метод оцінки CIF (вартість + страхування + доставка).

Митний збір у Бразилії
Від 0 до 35%. Із середнім значенням 22,77%.Податок з продажу (ICMS) – 17-19% (залежно від регіону) від суми CIF (вартість + страхування + доставка) та митних обов’язків.

Митні ліміти у Бразилії. Поріг для безмитного ввезення
З одного боку, у Бразилії немає мінімального порогу при отриманні оплачених замовлень. З іншого боку — особистий імпорт (від фізичної особи, фізичної особи) зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки та страхування) до 50US$ звільняється від сплати податків та мит. Тож пораду – відправлення до Бразилії робіть максимально схожими на відправлення знайомому, а не клієнту – всі бланки від руки, жодних інвойсів, можна листівку з поздоровленням покласти.

Для поштових відправлень з оціночною вартістю FOB (декларована вартість, без урахування доставки та страхування) до 3000 US$ діє плоска шкала:
– поштою, 60% від CIF (вартість + страхування + доставка);
– кур’єрською службою, 60% від CIF (вартість + страхування + доставка) та ICMS (податок з продажу), 18% від CIF (вартість + страхування + доставка).

Митні збори в Канаді

У Канади підписано угоди про спільну торгівлю з багатьма країнами (список), при відправленні з них мита та податки не стягуються. Потрібен Сертифікат походження при сумі FOB (декларована вартість, без урахування доставки та страхування) більше 1500CAD (≈1119.0USD)

Метод оцінки FOB (декларована вартість, без урахування доставки та страхування).

Митний збір у Канаді
Від 0 до 35% суми FOB. Із середнім значенням 8,56%.Податок з продажу – Залежить від регіону одержувача і варіюється від 5 до 15%.

Митні ліміти у Канаді. Поріг для безмитного ввезення
Будь-які посилки зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки та страхування) до 20CAD (≈14.9USD) звільнені від сплати мита та податку з продажу.Посилки з “подарунки” між фізичними особами зі значенням FOB до 60CAD (≈44.8USD) так само звільнені від сплати мита та податку з продажу. За більшої суми податок з продажу розраховується з різниці FOB та 60CAD (≈44.8USD).

Митні збори в США

Метод оцінки FOB (декларована вартість, без урахування доставки та страхування).

Митний збір у США
Від 0 до 37,5% суми FOB. Із середнім значенням 5,63%.Податок із продажу —Податок із продажу не стягується з імпорту.

Митні ліміти у США. Поріг для безмитного ввезення
Посилки зі значенням FOB (декларована вартість, без урахування доставки та страхування) до 800US$ звільнені від сплати митних обов’язків.

 

Джерело статті дивіться за цим посиланням, докладніше з таблицями. Також звертаємо вашу увагу, що з моменту написання статті минув певний час, тому інформація вище може бути місцями застарілою.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!